0 850 305 36 56

İade İptal İşlemleri

İade & İptal İşlemleri

İade İşlemi
Web sayfamız üzerinden almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan ve ambalajını tahrip etmeden teslim aldığınız tarihten itibaren 7 (yedi) günlük süre içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün iade talebini, sipariş numarası ve faturası ile belirtmeniz gerekmektedir.

Ürün iadesi durumunda, iade edilen ürün teslim alındıktan sonra 2 (iki) iş günü içerisinde ürün bedeli tutarı iade edilir. Kredi kartı ile yapılmış olan alışveriş iadesi bankaya göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız iade dekontunu 2 (iki) iş günü içerisinde beyan eder.

İptal İşlemi
Web sayfamızdan yapmış olduğunuz alışveriş sonrası ürünleriniz henüz kargolama aşamasında iken ya da onay aşamasında iken sipariş iptal işlemi yapabilirsiniz. İptal işlemini info@styler.com.tr adresine mail veya  0 850 305 36 56 numaralı telefon ile bize ulaşıp gerçekleştirebilirsiniz. İptal işlemi aşaması konusunda lütfen firmamızdan bilgi alınız.

Sipariş iptal durumunda, iptal edilen satış tutarı 2 (iki) iş günü içerisinde iade edilir. Kredi kartı ile yapılmış olan alışveriş tutarı iadesi bankaya göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız iade dekontunu 2 (iki) iş günü içerisinde beyan eder.