0 850 305 36 56

Hakkımızda

Casada Türkiye Online Alış-Veriş Sayfamıza Hoşgeldiniz. 

Casada ürünlerinin Türkiye de tek satış ve teknik servis hizmeti veren firmamız Styler, online satış hizmetini sunduğu web sayfasını görüntülemektesiniz. Bu sayfa üzerinden yapılan tüm işlemler Türkiye sınırları içerisinde yetkili distribütör olan firmamız sorumluluğundadır. Sipariş ettiğiniz ürünler firmamız tarafından size ulaştırılmaktadır.

Casada Kimdir?

Birinci sınıf masaj koltuğu, masaj aleti ve fitness ekipmanı üreticisi olan Casada, herkese kendi ortamlarında istedikleri zaman fiziksel ve zihinsel rahatlama imkanı sunmayı hedeflemektedir.
2000 yılında Almanya’da kurulan Casada, Dünya genelinde masaj ve fitness ürünleri alanlarında en iyi marka olarak bilinen üreticilerden biri haline gelmiştir.

Farklı kültürel geçmişe ve deneyime sahip güçlü kadrosu ile başarılı, küresel bir şirket halline gelmiştir. Ürün geliştirmelerini en iyi performans ve yenilikçi teknolojileri birleştirerek sağlamaktadır. 

Bizler Tüm Casada ürünlerini Türkiye sınırları içerisinde sunmak ve ürünlerle ilgili eğitimli personellerimiz ile teknik destek sunmaktayız. Tüm Casada ürünlerini web sayfamız www.styler.com.tr/store adresinden temin edebilirsiniz.